Eesti valdade SM 27.06.2009 Keava (Rein Rooni) |
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Timmo Tammemäe Juuru vald 00:55.42
2. Kaarel Kallas Tarvastu 01:00.30
3. Lauri Tammemäe Juuru vald 01:01.29
3. Marek Zahkna Kehtna vald 01:01.29
5. Marek Atonen Tarvastu 01:05.54
6. Aivar Leht Kullamaa vald 01:06.01
7. Erkki Penu Audru 01:10.00
8. Holger Kruusla Audru 01:18.41
9. Tarmo Anton Tarvastu 01:25.04
10. Veiko Vunder Tarvastu 01:25.31
11. Sander Blehner SAUGA vald 01:29.51
12. Indrek Sander Tähtvere vald 01:33.26
13. Raido Viks Rõuge vald, 01:37.37
Tarmo Tolm Rapla vald Vale KP
Tanel Voormansik Suure-Jaani Vale KP
Villem Voormansik Suure-Jaani Vale KP
Indrek Varik Tähtvere vald Vale KP
Virgo Runno Juuru vald Vale KP
Mattias Pilv Jõgeva ÜleAja
Mait Bratka Tähtvere vald ÜleAja
Meelis Kadak Tarvastu Ei start
Janek Lauter Jõelähtme vald Ei start
Toomas Lillsaar Suure-Jaani Ei start
Siim Kadak Tarvastu Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Sixten Sild Võru vald, 00:44.04
2. Priit Pääslane Tartu vald 00:44.33
3. Antti Nöps Tähtvere vald 00:46.06
4. Indrek Ümarik Tartu vald 00:46.52
5. Kaido Nurja rae vald 00:48.40
6. Urmas Tammemäe Juuru vald 00:49.47
7. Einar Luup Kiili vald 00:50.36
8. Meelis Atonen Kiili vald 00:57.52
9. Peeter Kangur Audru 01:01.05
10. Hannes Pool Viimsi vald 01:02.23
11. Lauri Lahtmäe Viimsi vald 01:03.38
12. Ülo Timuska Rae vald 01:03.50
13. Andrus Rämmann Saue vald 01:08.33
14. Rain Vellerind Rae vald 01:08.46
15. Edmund Penu Audru 01:09.57
16. Arvo Raja Viimsi vald 01:21.31
17. Raimond Pilv Jõgeva 01:36.56
18. Tiit Runno Juuru vald 01:55.53
19. Eldur Orupõld Jõgeva 02:02.55
Inno Ling Tarvastu Ei start
Eddi Tomband Harku vallast Ei start
Tõnu Lauter Jõelähtme vald Ei start
Uku-Meelis Retel Saku vald Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Sulev Tuude Audru 00:45.03
2. Rein Küttim Juuru vald 00:46.06
3. Kalev Hunt SAUGA vald 00:46.56
4. Toomas Koppel Saku vald 00:47.51
5. Kalev Ruberg Saku vald 00:49.07
6. Georg Sooberg Kiili vald 00:49.37
7. Koit Paasma Tarvastu 00:49.51
8. Mart Kainel Tartu vald 00:50.11
9. Paul Aug Rapla vald 00:50.30
10. Jüri Rokko Viimsi vald 00:53.25
11. Hannes Roomet Rapla vald 00:54.29
12. Kalju Toomas Ambla vald 00:54.59
13. Valter Nõmmik Kehtna vald 00:55.21
14. Ants Tamm Saku 00:55.32
15. Tiit Olju Kehtna 00:56.08
16. Tiit Tatter Kiili vald 00:57.48
17. Enn Aedna Suure-Jaani vald 01:01.24
18. Jüri Leesmäe Audru 01:07.50
19. Aare Kiik Tartu vald 01:07.56
20. Jaan Orav Kiili vald 01:12.24
21. Väino Kundla Kehtna 01:14.02
22. Guido Trees Raasiku vallast 01:19.30
23. Rein Raid Tähtvere vald 01:42.23
Mati Kallemets Taebla Ei start
Jaan Viirmaa Viimsi vald Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Eleri Hirv Lasva vald, 00:51.03
2. Laura Suur Jõgeva 00:53.44
3. Heli Haug Urvaste vald 01:01.40
4. Laura Lillsaar Suure-Jaani 01:15.41
5. Marelle Sulg Kehtna 01:26.48
6. Maarja Lillsaar Suure-Jaani 01:31.45
7. Egle Pääslane Tartu vald 01:33.42
8. Riina Anton Tarvastu 01:50.02
Merliis Sulg Kehtna Ei start
Hille Savi Viimsi vald Ei start
Jane Lauter Jõelähtme vald Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Minija Pääslane Tartu vald 00:52.14
2. Mirjam Heinmann Tartu vald 00:57.03
3. Anneli Rämmann Saue vald 00:58.20
4. Heli Gescheimer Rae vald 00:59.11
5. Triina-Britt Preden Anija vald 01:00.06
6. Merje Hansen SAUGA vald 01:01.44
7. Margit Blehner SAUGA vald 01:02.07
8. Imbi Kukk SAUGA vald 01:07.06
9. Anneli Vellerind Rae vald 01:33.23
10. Tiia Elvre Rapla vald 01:45.02
Kaja Traks Audru Vale KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Eha Tolm Rapla vald 00:43.55
2. Ene Sulg Kehtna 00:46.15
3. Helle Rennu Saku vald 00:59.21
4. Heli Viks Rõuge vald, 01:01.51
5. Imbi Savi Viimsi vald 01:02.27
6. Terje Anton Tarvastu 01:08.27
7. Malle Poska Suure-Jaani 01:08.58
8. Tähti Kilk Tähtvere vald 01:09.10
9. Leili Prans Ülenurme vald 01:15.13
10. Ülle Põldoja Tartu vald 01:28.00
11. Ilme Roosi Vigala vald 01:34.01
12. Maila Moor Rae vald 01:51.52
Virve Orav Kiili Ei start
OK Orvand